logo

Pro Human s.r.o. je sprostredkovateľska agentúra, ktorá poskytuje služby opatrovania seniorov do Nemecka a Rakúska.

"Naše krédo je úslužnosť, usilovnosť, trpezlivosť, empatia, láskavosť, pokora."

senior a opatrovatelka
  • Sme na trhu už od roku 2009

    Agentúra spolupracuje so sociálnou stanicou Sonnenschein v Nemecku, ktorá má sídlo v meste Weiden (Bayern). Poskytujeme prácu pre opatrovateľky v Nemecku blízko českých hraníc max. do 100km.

  • Rakúsko

    Kedže sme otvorení Europe, chceli by sme tieto služby spojené s opatrovaním seniorov poskytovať aj v Rakúsku. Skúsenosti s touto činnosťou máme a boli by sme radi ak by nás aj v Rakúsku poznali.

Informácie pre

Opatrovateľky

  • Práca v Nemecku
  • Turnusy

Práca v Nemecku

Naše opatrovateľky pracujú na slovenskú živnosť a pri vycestovaní do Nemecka musia mať formulár A1, ktorý ich opravňuje v Nemecku pracovať legálne, nakoľko všetky odvody, ktoré sú spojené so živnosťou sa odvádzajú na Slovensku.

Turnusy

Opatrovateľky sa v rodinách striedajú po mesiaci a to striedanie je buď v strede mesiaca, alebo koncom mesiaca. Za ich prácu vystavuje agentúra faktúry , ktoré zasiela do rodín a rodiny prevádzajú platby priamo na účet opatrovateľky a agentúry.

Doprava

Images

Bezpečnosť osôb je na prvom mieste

Agentúra Prohuman s.r.o má aj svoju dopravu, ktorá bezpečne dopraví všetky opatrovateľky do rodín a späť domov. Autá, ktoré vozia opatrovateľky sú zabezpečené dvoma šoférmi, nakoľko bezpečnosť osôb je na prvom mieste.

Kontakt